- TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH -

 • Projektowanie indywidualnych sklepów internetowych
 • Responsywne projekty e-sklepów - RWD
 • Dedykowane rozwiązania dla sklepu online
 • Wdrożenie oprogramowania sklepu internetowego
 • Zaawansowane funkcje i moduły na zamówienie
Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów

Kreatywne podejście do projektu

- NOWOCZESNE I FUNKCJONALNE SKLEPY INTERNETOWE -

Z nami jesteś krok naprzód
Proponujemy projektowanie sklepów internetowych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii oraz ciekawych i pomysłowych rozwiązań graficznych. Oferujemy przyjazny panel administracyjny do zarządzania produktami i zamówieniami w sklepie internetowym.
Wycena projektu sklepu internetowego
 • Projekt sklepu internetowego

  NIEPOWTARZALNY
  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie
  Stworzymy dla Ciebie projekt sklepu internetowego, który przyciąganie uwagę kupujących. Projektujemy strony www zgodnie z najnowszymi trendami na rynku oraz w najnowszej technologii RWD. Profesjonalny, modny i responsywny sklep internetowy pomoże Ci zdobyć klientów i pokonać konkurencję. Projekt wykonujemy od podstaw zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
 • Responsywny sklep internetowy

  NOWOCZESNY
  IDEALNY na komputer, tablet i telefon
  Urządzenia mobilne stają się coraz bardziej popularne, a klienci coraz częściej korzystają z internetu na tabletach i smartphonach. Ilość zakupów dokonywanych w e-sklepach za ich pośrednictwem stale rośnie. Zyskują na tym sklep internetowe, które są wykonane w najnowszej technologii Responsive Web Design. Responsywne sklepy internetowe automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu.
 • Funkcjonalny sklep internetowy

  więcej niż standard
  szybciej, skuteczniej, efektywniej
  Oferujemy zaawansowany sklep internetowy prosty i intuicyjny w obsłudze. Uniwersalne rozwiązanie, które idealnie spełnia potrzeby każdej branży. Przygotowany przez nas sklep internetowy posiada integracje z porównywarkami cenowymi, płatności on-line, systemami ratalnymi, firmami kurierskimi, języki obce, funkcje multisklep, newsletter, wybór paragon czy faktura.
 • Ile kosztuje sklep internetowy?

  "e-sklep szyty na miarę"
  INDYWIDUALNY SZABLON, DEDYKOWANE FUNKCJE
  Koszt stworzenia i zaprojektowania profesjonalnego sklepu internetowego jest uzależniony wyłącznie od Twoich potrzeb, a wygląd i funkcjonalność sklepu internetowego idealnie do nich dopasowane. Prace nad sklepem obejmują projekt graficzny, wdrożenie grafiki do oprogramowania, konfigurację e-sklepu, wprowadzenie produktów i tekstów oraz instalację systemu sklepu internetowego na serwerze.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

- PROJEKTOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH -

Indywidualny projekt graficzny sklepu

Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych, które spełnią oczekiwania klientów. Profesjonalny sklep internetowy w połączeniu z wyjątkową i oryginalną szatą graficzną wykonaną na Twoje zamówienie pozwoli Ci zaistnieć w sieci i prowadzić sprzedaż na wysokim poziomie. Indywidualny projekt sklepu internetowego wzbudza zaufanie klientów i wyróżnia sklep na tle konkurencji.
Wycena projektu sklepu internetowego

"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu."

 

Dan Brown

Tworzenie sklepu internetowego

Responsywny sklep internetowy

U nas to standard

Zaprojektujemy dla Ciebie niepowtarzalny i wyjątkowy szablon sklepu internetowego w nowej technologii Responsive Web Design czyli projekt sklepu online będzie się automatycznie dostosowywał do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlany - na komputerach oraz urządzeniach mobilnych: tabletach i smartphonach.
Projektowanie responsywnych sklepów internetowych

- FUNKCJONALNOŚĆ SKLEPU INTERNETOWEGO -

Zamawiając u nas sklep internetowy otrzymujesz oprogramowanie proste w obsłudze, a bogate w funkcje. Przygotowany przez nas sklep internetowy posiada wiele cech niezbędnych do prowadzenia wygodnej sprzedaży na polskim i europejskim rynku. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla rozpoczynających przygodę w handlu internetowym, jak i osób poszukujących rozbudowanej platformy sklepowej.
Projektowanie responsywnych sklepów internetowych
WYJĄTKOWA GRAFIKA SKLEPU
Indywidualny projekt graficzny szablonu sklepu internetowego stworzony na Twoje zamówienie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz specyfiką branżą sprzedaży.

Projektujemy szaty graficzne sklepów internetowych skierowane do różnych grup odbiorców. Poznaj zrealizowane przez nas strony www i zobacz ich różnorodność.

Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam stworzyć każdy sklep internetowy.

Poznaj naszą ofertę projektowania sklepów internetowych.
Wdrażanie sklepów internetowych
DEDYKOWANE ROZWIĄZANIE, FACHOWE PODEJŚCIE
Wdrożenie indywidualnego projektu graficznego wykonanego specjalnie dla Ciebie do oprogramowania sklepu internetowego.

Dla wymagających klientów tworzymy dedykowane rozwiązania, gdzie oprócz dopasowania wyglądu e-sklepu do Twoich potrzeb, rozbudowujemy sklep o dodatkowe funkcjonalności.

Wykonujemy sklepy internetowe "pod klucz" z ustawieniem kategorii, metod płatności i wysyłki, wprowadzeniem produktów i treści.
Tworzenie i instalacja sklepów internetowych
WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU
Gotowy sklep internetowy instalujemy na wskazanym serwerze.

Jeśli nie posiadasz serwera możemy Tobie zaoferować hosting w naszej firmie oraz zakup i rejestrację wybranej domeny internetowej dla e-sklepu.

Rozpoczynającym pracę ze sklepem internetowym oferujemy pomoc techniczną, pozycjonowanie oraz kampanie Google Adwords.
 • Projekt graficzny sklepu internetowego
 • Wdrożenie oprogramowania sklepu
 • Instalacja sklepu online na serwerze

Wybierz sklep internetowy w Profito

Niezawodny sposób na biznes w sieci
Sprawdzony sklep internetowy
Oferowany przez nas sklep oparty jest na najpopularniejszych oprogramowaniach sklepów internetowych PrestaShop i Magento. Jeśli chciałbyś porozmawiać o naszej ofercie zapraszamy do biura naszej agencji interaktywnej w Poznaniu.
Intuicyjny panel zarządzania
Z łatwością będziesz zarządzał swoim sklep w przyjaznym i prostym w obsłudze panelu zarządzania dostępny przez www. Panel administracyjny sklepu internetowego daje Ci wiele możliwości zarządzania produktami, magazynem i zamówieniami.
Instalacja sklepu na serwerze
Nie musisz martwić się o sprawy techniczne i informatyczne związane z instalacją sklepu na serwerze - my zrobimy to dla Ciebie. Gotowy sklep internetowy zainstalujemy na Twoim serwerze lub zaoferujemy Tobie hosting u nas.

 

Oryginalny projekt sklepu internetowego
Twój sklep będzie jedyny i niepowtarzalny, dzięki wykonanemu przez nas indywidualnemu projektowi graficznemu. Szablon sklepu internetowego tworzony jest od podstaw na Twoje zamówienie. Przed rozpoczęciem prac omówimy Twoje oczekiwania.
Bez ograniczeń, bez limitów
W sklepie będziesz mógł wstawić nieograniczoną ilość produktów w nieskończonej liczbie kategorii. Nasz sklep posiada funkcję multishop, która pozwoli Tobie na obsługę kilku sklepów zainstalowanych pod różnymi domenami w jednym panelu administracyjnym.
Jednorazowa opłata, zero prowizji
Bez abonamentu i prowizji od sprzedaży. Nie ponosisz żadnych kosztów miesięcznych związanych z prowadzeniem sklepu - opłata za uruchomienie sklepu i szatę graficzną jest jednorazowa. Zapytaj o wycenę zaprojektowania Twojego sklepu internetowego.

Nasz adres

Agencja Interaktywna Profito S.C.

Galeria Arkada
ul. Obornicka 229
60-650 Poznań

Kontakt

S: (61) 611 59 65
M: 695 66 69 65
E: info@profito.pl

Zostaw wiadomość