Tworzenie sklepów internetowych. Agencja Interaktywna Poznań

- TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH -

  • Projektowanie indywidualnych sklepów internetowych
  • Responsywne projekty e-sklepów - RWD
  • Dedykowane rozwiązania dla sklepu online
  • Wdrożenie oprogramowania sklepu internetowego
  • Zaawansowane funkcje i moduły na zamówienie

Sklep internetowy na indywidualne zamówienie

Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych, które spełnią oczekiwania Twoje i Twoich klientów. Profesjonalny sklep internetowy w połączeniu z wyjątkową i oryginalną szatą graficzną wykonaną na Twoje zamówienie pozwoli Ci zaistnieć w sieci i prowadzić sprzedaż na wysokim poziomie. Indywidualny projekt sklepu internetowego wzbudza zaufanie klientów i wyróżnia sklep na tle konkurencji. Oferujemy przyjazny panel administracyjny do zarządzania produktami i zamówieniami w sklepie internetowym.
szybciej, skuteczniej, efektywniej
Oferujemy sklep internetowy oparty na prostym i intuicyjnym w obsłudze oprogramowaniu, a bogatym w funkcje. Przygotowany przez nas sklep internetowy posiada integracje z porównywarkami cenowymi, płatności on-line, systemami ratalnymi, firmami kurierskimi, języki obce, funkcje multisklep, newsletter, wybór paragon czy faktura. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla rozpoczynających przygodę w handlu internetowym, jak i osób poszukujących rozbudowanej platformy sklepowej.
Załóż sklep internetowy z profesjonalnym wykonawcą.

- PROJEKTOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH -

Responsywny sklep internetowy

Projektowanie responsywnych sklepów internetowych
Proponujemy projektowanie sklepów internetowych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii oraz ciekawych i pomysłowych rozwiązań graficznych. Stworzymy dla Ciebie projekt sklepu internetowego, który przyciąganie uwagę kupujących. Projektujemy strony www zgodnie z najnowszymi trendami na rynku oraz w najnowszej technologii RWD. Profesjonalny, modny i responsywny sklep internetowy pomoże Ci zdobyć klientów i pokonać konkurencję. Sklepy internetowe wykonane w nowej technologii Responsive Web Design automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlany - na komputerach oraz urządzeniach mobilnych: tabletach i smartphonach. Projekt sklepu online wykonujemy od podstaw zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Jeśli jesteś zainteresowany założeniem sklepu internetowego, napisz do nas, a w odpowiedzi otrzymasz od nas bezpłatną i nie zobowiązującą wycenę.
Niezawodny sposób na biznes w sieci
Sprawdzony sklep internetowy
Oferowany przez nas sklep online oparty jest na najpopularniejszych i nowoczesnych oprogramowaniach sklepów internetowych PrestaShop i Magento. Napisz do nas lub umów się na spotkanie w biurze w Poznaniu.
Intuicyjny panel zarządzania
Z łatwością będziesz prowadził swoim sklep w prostym w obsłudze panelu zarządzania dostępny przez www. Panel administracyjny sklepu internetowego daje Ci wiele możliwości zarządzania produktami, magazynem i zamówieniami.
Instalacja sklepu na serwerze
Nie musisz martwić się o sprawy techniczne związane z instalacją sklepu na serwerze - my zrobimy to dla Ciebie. Gotowy sklep internetowy zainstalujemy na Twoim serwerze lub zaoferujemy Tobie hosting u nas.

 

Oryginalny projekt sklepu
Twój sklep będzie niepowtarzalny, dzięki wykonanemu przez nas indywidualnemu projektowi graficznemu. Szablon sklepu internetowego tworzony jest od podstaw na Twoje zamówienie. Przed rozpoczęciem prac omówimy Twoje oczekiwania.
Bez ograniczeń, bez limitów
W sklepie będziesz mógł wstawić nieograniczoną ilość produktów w nieskończonej liczbie kategorii. Nasz sklep posiada funkcję multishop, która pozwoli Tobie na obsługę kilku sklepów zainstalowanych pod różnymi domenami w jednym panelu administracyjnym.
Jednorazowa opłata, zero prowizji
Bez abonamentu i prowizji od sprzedaży. Nie ponosisz żadnych kosztów miesięcznych związanych z prowadzeniem sklepu - opłata za uruchomienie sklepu i szatę graficzną jest jednorazowa. Zapytaj o wycenę Twojego sklepu internetowego.

Kompleksowa obsługa - sklep internetowy od A do Z

WYJĄTKOWA GRAFIKA SKLEPU
Indywidualny projekt graficzny szablonu sklepu internetowego stworzony na Twoje zamówienie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz specyfiką branżą sprzedaży.

Projektujemy szaty graficzne sklepów internetowych skierowane do różnych grup odbiorców. Poznaj zrealizowane przez nas strony www i zobacz ich różnorodność.

Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam stworzyć każdy sklep internetowy
DEDYKOWANE ROZWIĄZANIE, FACHOWE PODEJŚCIE
Wdrożenie indywidualnego projektu graficznego wykonanego specjalnie dla Ciebie do oprogramowania sklepu internetowego.

Dla wymagających klientów tworzymy dedykowane rozwiązania, gdzie oprócz dopasowania wyglądu e-sklepu do Twoich potrzeb, rozbudowujemy sklep o dodatkowe funkcjonalności.

Wykonujemy sklepy internetowe "pod klucz" z ustawieniem kategorii, metod płatności i wysyłki, wprowadzeniem produktów i treści.
WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU
Gotowy sklep internetowy instalujemy na wskazanym serwerze.

Jeśli nie posiadasz serwera możemy Tobie zaoferować hosting w naszej firmie oraz zakup i rejestrację wybranej domeny internetowej dla e-sklepu.

Rozpoczynającym pracę ze sklepem internetowym oferujemy pomoc techniczną, pozycjonowanie oraz kampanie Google Adwords.

Nasz adres

Agencja Interaktywna Profito S.C.

ul. Obornicka 229
Biurowiec Galerii Arkada
60-650 Poznań

Kontakt

S: (61) 611 59 65
M: 695 66 69 65
E: info@profito.pl

Szybka wycena