Archive For 25 czerwca 2019

Szablon aukcji eBay Mirror for you

Szablon aukcji eBay Mirror for you
Projekt sklepu i szablonu eBay Mirror for you

Właściciel sklepu internetowego lustodlaciebie.pl postanowił wejść ze sprzedażą na rynek niemiecki przez serwis aukcyjny eBay. Zaprojektowaliśmy dla niego szablon aukcji oraz stronę główną sklepu. Projekt miał lekko nawiązywać do obecnej strony www (przede wszystkim kolorystycznie), ale miał być nowocześniejszy i bardziej odpowiadać klientom niemieckim. W nagłówku jest możliwość dodawania kategorii do rozwijanego menu. Opis produktu jest bardzo rozbudowany. Galeria zdjęć, a obok nazwa, najważniejsze cechy, zdobyte certyfikaty, czas realizacji zamówienia i link do kontaktu oraz miejsce na szerszy opis poszczególnych parametrów. Szablon został tak przygotowany, by można było go elastycznie dopasowywać do produktów. Szablon oczywiście jest responsywny.

Lokalizacja: Niemcy

Zakres prac:

 • projektowanie szablonu aukcji,
 • projektowanie strony głównej sklepu eBay,
 • przygotowanie kodu html szablonu pod serwis eBay,
 • przygotowanie części opisowej produktu,
 • galeria zdjęć,
 • elastyczny kod html aukcji dla szablonu.

Technologia i rozwiązania:

Technologia szablonów eBay

Sklepy eBay

Szablon aukcji eBay Pitbull Store

Szablon aukcji eBay Pitbull Store
Projekt sklepu i szablonu eBay PitBull

Dla znanej marki PitBull wykonaliśmy sklep internetowy eBay i szablon aukcji eBay zintegrowany z systemem wystawiania aukcji InkFrog. Wygląd szablonu jest spójny z stroną www firmy. Mamy tu miejsce na opis produktu, cenę, rozmiar, cech oraz galerię zdjęć.

Szablon jest nowoczesny i minimalistyczny, a przede wszystkim responsywny – dostosowany do smartphonów. Menu z głównymi kategoriami ułatwia znalezienie produktów. Przygotowaliśmy również stronę główną z banerami prowadzącymi do wybranych podkategorii lub produktów w zależności od potrzeb naszego klienta.

Lokalizacja: Wielka Brytania

Zakres prac:

 • projektowanie szablonu aukcji,
 • projektowanie strony głównej sklepu eBay,
 • przygotowanie kodu html szablonu pod serwis eBay,
 • uzupełnienie treści w boksach informacyjnych,
 • galeria zdjęć,
 • generator kodu html aukcji dla szablonu,
 • integracja z InkFrog.

Technologia i rozwiązania:

Technologia szablonów eBay

Sklepy eBay

Uruchamiam sklep – krok po kroku

Gdy już masz zainstalowany sklep na swoim serwerze i wdrożony projekt graficzny, czas na przeprowadzenie wszystkich niezbędnych ustawień, by rozpocząć sprzedaż z sukcesem. Znajdziesz tu przewodnik o czym należy pamiętać nim udostępnisz sklep klientom i rozpoczniesz jego promocję.
ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ ZAŁOŻYĆ SKLEP INTERNETOWY. WYBRAŁEŚ OPROGRAMOWANIE. ZADBAŁEŚ O WYGLĄD SKLEPU. MASZ JUŻ LOGO, DOMENĘ I SERWER.
Przed uruchomieniem sklepu musisz dokonać jego personalizacji i konfiguracji. Opiszemy tutaj podstawowe ustawienia, ale lista napewno jest dłuższa. Być może skorzystałeś z naszej usługi stworzenia sklepu, a może zamówiłeś sklepu u innego wykonawcy. Niezależnie od tego znajdziesz tu kilka porad.

Nasza firma oferuje również pakiet „Szybki start”, w ramach którego dokonujemy cześć lub wszystkie te ustawienia w sklepach PrestaShop. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas.

Uruchomienie sklepu internetowego
Przerwa techniczna sklepu

Zapraszamy wkrótce.

JĘZYKI – zainstaluj wybrane języki,

PRODUKTY – stwórz katalog produktów,

PŁATNOŚCI – określ metody płatności za zamówienie,

DOSTAWA – ustaw formy i koszty dostawy produktów,

KONTAKT – dane kontaktowe i adresy sklepów,

INFORMACJE – regulamin, o nas, płatność i dostawa,

STATUSY – treść automatycznych powiadomień.

Zacznij od przełączenia się w tryb Przerwa techniczna.

Na czas konfiguracji sklepu włącz przerwę techniczną. Sklep będzie widoczny tylko dla Ciebie. Można dodatkowo zakupić do PrestaShop moduł odliczania czasu pozostałego do otwarcia sklepu.

Języki – Przekazując sklep naszym klientom wybrane języki są już zainstalowane i skonfigurowane. Klient musi tylko pamiętać o przetłumaczeniu opisów produktów itp. Jeśli uruchamiasz sklep samodzielnie lub chcesz dodać kolejne języki wchodząc na nowe rynki zagraniczne, masz do wyboru wszystkie popularne tłumaczenia.

Produkty – Czym byłby bez nich sklep? Zacznij od organizacji struktury kategorii. Jeśli katalog jest rozbudowany, przemyśl dokładnie drzewo kategorii i podkategorii. Unikaj długich nazw i zbyt głębokiego menu. Dobrym rozwiązaniem będzie rozszerzenie sklepu o mega menu. Zredaguj opisy produktów, przekaż jak najwięcej szczegółów, by rozwiać wszelkie wątpliwości klientów. Zadbaj od dużą ilość zdjęć dobrej jakości. Pamiętaj o słowach kluczowych, by Twój sklep dobrze się pozycjonowała, a produkty znajdowały w wyszukiwarkach.

Płatności – Rozważ jakie metody płatności chcesz udostępnić klientom. Płatność przy odbiorze, przelew tradycyjny czy może szybkie płatności online. Ogromną popularnością cieszy się obecnie płatność blikiem. Możesz ją oferować po zawarciu umowy z wybranym operatorem płatności. Najbardziej znane są PayU, przelewy24.pl, DotPay i tPay. Przy prowadzeniu sklepu zagranicą konieczna będzie integracja z PayPal oraz np. z Klarna lub innymi lokalnymi serwisami. Dla przelewu tradycyjnego ustaw w panelu administracyjnym nazwę banku i numer konta.

Dostawa – O zakupie i zadowoleniu klientów bardzo często decyduje koszt wysyłki oraz czas dostawy. Nawiąż współpracę ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, które gwarantują szybką dostawę. W Polsce popularnością cieszy się DHL, DPD, UPS oraz Paczkomaty Inpost i Poczta Polska. Z tymi przewoźnikami można również zintegrować sklep i umożliwić kupującym śledzenie przesyłek, a Tobie wygodne drukowanie listów przewozowych i nadawanie paczek. Przy dużej ilości pomyśl o usłudze Globkurier. Klientom możesz również zaproponować odbiór osobisty w sklepie.

Kontakt – Link do formularz kontaktowego lub numeru telefonu musi być dobrze widoczny. To zależy od szablonu graficznego. W panelu administracyjnym musisz dobrze wprowadzić Twoje dane, by otrzymywać wiadomości mailowe. Można również podać adres firmy oraz kliku sklepów stacjonarnych. Formularz kontaktowy pozwala podzielić zapytania na tematy np. pytanie o produkt, status zamówienia, reklamacja, pomoc, dział obsługi klienta. Ciekawym rozwiązaniem jest również chat online. Dzięki niemu klienci szybko uzyskują odpowiedź, a to może decydować o zakupie w Twoim sklepie.

Informacje – PrestaShop posiada prosty system CMS, gdzie możesz stworzyć podstrony informacyjne z regulaminem sklepu, polityką prywatności lub wiadomościami o firmie. W panelu administracyjnym są podpowiedzi jakie treści warto zamieścić. Regulamin wymagany jest prawnie, a podstron o firmie zwiększa wiarygodność.

Statusy – Po zakupie klienci otrzymują różne powiadomienia na temat statusu ich zamówienia. W panelu administracyjnym znajdziesz przykładowe maile, ale dostosuj je do specyfiki Twojego sklepu.

Porady

Gotowy szablon Prestashop

Zakładając sklep internetowy masz do wyboru wiele opcji: gotowe lub autorskie oprogramowanie, gotowy szablon graficzny lub indywidualny projekt, płatność jednorazowa lub w abonamencie. Omówimy zalety gotowego szablonu do PrestaShop. A tych zalet jest całkiem sporo.
WYGLĄD GRAFICZNY SKLEPU ŚWIADCZY O JEGO WIARYGODNOŚCI. WIARYGODNOŚĆ SKLEPu PRZEKONUJE KLIENTÓW DO DOKONANIA ZAKUPÓW.
Aż 92% klientów twierdzi, że o wiarygodności sklepu świadczy jego szata graficzna. To w końcu pierwsza rzecz jaką widzą od razu po wejściu na stronę i towarzyszy im podczas całego pobytu w sklepie.

Specjalizujemy się tworzeniu sklepów na bardzo popularnym oprogramowaniu PrestaShop. Budowanych zarówno na gotowych szablonach, jak i indywidualnych projektach. Tutaj skupimy się na gotowych szablonach i ich zaletach. W swojej pracy wykorzystujemy szablony pochodzące z oficjalnego źródła Addons PrestaShop.

Gotowy szablon PrestaShop
Zalety szablonu gotowego PrestaShop

Zalety gotowego szablonu

NOWOCZESNE – najnowsze rozwiązania,

ATRAKCYJNE – zgodne z trendami w projektowaniu stron,

RWD – świetnie działają na urządzeniach mobilnych,

MODYFIKOWALNE – wybrany szablon możemy dostosować do potrzeb,

CENA – nie wymagają dużych inwestycji na początek,

CZAS – realizacja nawet w kilka dni.

Najważniejsze – jest ich ogromny wybór!

Jeśli zdecydowałeś się na otwarcie sklepu internetowego, staniesz przed pytaniem: Czy wystarczy gotowy szablon czy zamówić indywidualny projekt? Oczywiście, każdy odpowie to zależy.

Po pierwsze – budżet. Gdyby nie dysponujesz dużymi środkami – wybierz gotowy szablon, są one niedrogie.

Po drugie – wymagania. Osoby z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży internetowej mają czasami bardzo specyficzne potrzeby funkcjonalne, których nie spełniają dostępne rozwiązania. W takim przypadku najlepsza jest modyfikacja gotowego szablonu i dostosowanie go do potrzeb lub zaprojektowania grafiki na zamówienie. Często jest też to powodowane dużą ilością dodatkowych, zaawansowanych funkcji. Wybór szablonów jest bardzo duży, od prostszych do bogatszych w ciekawe elementy uatrakcyjniające stronę. Dla typowych sklepów internetowych (bez względu na branżę), na pewno znajdzie się idealny szablon. Możemy go wdrożyć w takiej postaci jaka jest zaprezentowana lub dopasować do potrzeb – zmienić kolorystykę, czcionkę, układ, dodać nowe funkcje.

Po trzecie – czas realizacji. Czasami gonią nas terminy (nadchodzi najlepszy sezon sprzedaży, zbliżają się targi branżowe, zaplanowaliśmy już reklamę w mediach), a czasami chcemy przejść szybko od pomysłu do realizacji. Sklep na szablonie można uruchomić już w parę dni. Nawet jeśli będziemy go personalizować, tworzenie sklepu najczęściej nie zajmuje więcej niż 1 miesiąc.

Po czwarte – lubisz widzieć co kupujesz. Niektórzy nie lubią „kupować kota w worku”. Gotowy szablon wybierasz przed jego wdrożenim do Twojego sklepu. To również świetny punkt wyjścia dla projektów indywidualnych.

Porady

U nas zamówisz nowy szablon Allegro


Od pewnego czasu Allegro sukcesywnie wprowadza zmiany w wystawianiu aukcji. Allegro przestawiło ścisłe wytyczne odnośnie opisów Allegro. Przy wystawianiu ofert nowy szablon Allegro dotyczy już wszystkich użytkowników. Poprzednie szablony na trwających aukcjach według zapowiedzi niedługo przestaną działać.


Klienci coraz częściej są zaskoczeni, gdy próbują wystawić aukcję ponownie lub dodać nowy produktu. W Allegro nie będzie już szablonów html.

W odpowiedzi na liczne zapytania przygotowaliśmy ofertę projektowania nowych szablonów Allegro bez kodu html. Atrakcyjne, profesjonalne i responsywne. Tutaj poznasz szczegóły naszej oferty..

Zmiany dotyczą budowy i wyglądu opisu produktu oraz prezentowania informacji dla kupujących o dostawie i płatności, gwarancji, reklamacjach, zwrocie i o sprzedaży. Teraz te informacje usystematyzowane są na końcu akcji w odpowiednich zakładkach. Oddzielenie warunków transakcji ma pomóc kupującym w ich odnalezieniu, a sprzedającym ułatwić zarządzanie aukcjami.

Zastanawiasz się co zrobić by Twoje aukcje były nadal interesujące i zachęcały do kupna? Mamy na to rozwiązanie. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Tobie naszą propozycję.

Stworzone przez nas szablony aukcji prezentują Twoją firmę – logo, baner, informacje jakie chcesz przekazać kupującym ubrane w ładną grafikę. Opiszemy Tobie jak zaprezentować opis produktu, dzięki czemu aukcje będą nowoczesne i czytelne.

Nowe przepisy Allegro mają też na celu zwiększenie bezpieczeństwa – wszystkie podstrony serwisu będą szyfrowane https. Dotychczas było bardzo wiele linkowań z http. Teraz wszystkie zdjęcia i opisy będą znajdować się wyłącznie na serwerach Allegro.

Porady