Sklep internetowy z oponami

2 stycznia 2019

Sklep internetowy z oponami

Wkrótce uruchomimy sklep internetowy, który realizujemy dla firmy Tiremki z Pobiedzisk koło Poznania. Najważniejszym elementem strony jest zaawansowana wyszukiwarka opon po marce i modelu samochodu oraz parametrach.

Sklep z artykułami dla dzieci

17 grudnia 2018

Sklep z artykułami dla dzieci

Nowa odsłona sklepu Pulp. Stworzyliśmy od początku nowy sklep na PrestaShop, migrując produkty z dotychczasowego sklepu na WooCommerce. Zaprojektowaliśmy odpowiednią do produktów dziecięcych szatę graficzną w pastelowych kolorach.

Motoryzacyjny sklep internetowy

5 listopada 2018

Motoryzacyjny sklep internetowy

Firma ADB Długołęka zleciła nam wykonanie sklepu internetowego z częściami do automatycznych skrzyń biegów. Do najważniejszych wdrożonych funkcji należy wyszukiwarka części po marce samochodu i typie skrzyni oraz integracja z systemem Symfonia.

Strona zabezpieczeń przeciwpożarowych

13 sierpnia 2018

Strona zabezpieczeń przeciwpożarowych

Pracujemy nad wdrożeniem strony internetowej dla firmy Secura ze Swarzędza pod Poznaniem, specjalizującej się w zabezpieczeniach przeciwpożarowych. To nowoczesna strona typu full page – ciekawy efekt podczas przewijania strony.

Strona kancelarii adwokackiej

22 listopada 2017

Strona kancelarii adwokackiej

Jesień zaowocowała otwarciem strony www dla adwokat Beaty Grygiel-Skrzypczak z Poznania. Nowoczesny projekt prezentujący ofertę usług prawnych świadczonych przez panią prawnik. Zakres prac obejmował projektowanie strony, wdrożenie WordPress, projekt logo, wizytówki, papieru firmowego i stopki mailowej.

Sklep z suplementami diety

4 maja 2017

Sklep z suplementami diety

Responsywny sklep internetowy zaprojektowany dla firmy Surcor ze Szwajcarii. Powstała estetyczna strona www dla marki Livelong oferującej zdrową żywność i suplementy diety. Na potrzeby sklepu wdrożyliśmy oprogramowanie PrestaShop z kilkoma dodatkowymi modułami jak np. Google Shopping, Facebook Shop.