Twoje miejsce w internecie.

Naszym klientom świadczymy kompleksowe usługi przy tworzeniu strony www lub budowie sklepu internetowego.

Realizacja obejmuje projektowanie wyglądu strony lub indywidualnego szablonu sklepu internetowego, wdrożenie przyjaznego systemu CMS lub nowoczesnego oprogramowania sklepu i instalację na serwerze.

Każda strona internetowa, by była widoczna w internecie potrzebuje domenę i miejsce na serwerze. U góry w pasku przeglądarki widoczny jest adres strony – np. nazwa firmy, marki. To jest właśnie domena.

Wdrożoną stronę internetową należy umieścić na serwerze – tu przechowywane jest bezpieczenie całe oprogramowanie, zdjęcia, opisy. Ta usługa nazwa się hostingiem.

Klientom zamawiającym u nas stronę www lub sklep internetowy oferujemy rejestrację domeny i hosting.

Domena i hosting stron internetowych

Domena

Zapewniamy doradztwo w wyborze odpowiednie domeny dla strony www lub sklepu online. Pomagamy jak wybrać najlepszy adres dla działalności – nazwa firmy, marki, produktu lub usługi. Wybraną domenę możesz zarejestrować na stronie lh.pl.

Hosting

Decydując się na hosting u naszego partnera – firmy lh.pl – otrzymujesz bezpieczne, niezawodne miejsce do przechowywania strony www i poczty e-mail. Zalety hostingu: zoptymalizowany pod nasze usługi, bezkonkurencyjna wydajność, wielokrotny backup, pomoc techniczna.

Kontakt z nami

Zadzwoń:  695 66 69 65

Napisz:  info@profito.pl

lub skorzystaj z formularza


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przygotowaniem oferty i realizacją usług. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Profito z siedzibą Poznaniu. Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności.