Menu Zamknij
logotyp
Dobre logo powinno być czytelne i eleganckie. Kolorystyka i czcionka powinna być interesująca, a znak graficzny prosty, kojarzący się ze sprzedawanymi produktami czy oferowanymi usługami.
Omówienie

szkice

projekt

logotyp

Projektowanie logo

Dedykowany sklep internetowy z indywidualną grafiką
Projekt logo
Podstawę spójnego systemu identyfikacji wizualnej stanowi znak firmowy – logo. Zaprojektujemy dla Ciebie logo, które z łatwością zapadnie w pamięć klientom.
identyfikacja

Oferujemy zbudowanie wizerunku firmy lub przedsięwzięcia obejmującego zaprojektowanie logo, projekt strony internetowej, projekt sklepu internetowego, wizytówki, papieru firmowego i ulotki.

Sklep internetowy PrestaShop
Teraz Jutro Zawsze

Kilka propozycji do wyboru

Po skonsultowaniu oczekiwań przygotowujemy conajmniej 3 różne propozycje logo.

Poprawki

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Staramy się, by projekt logotyp trafił w Twój gust.

Dopracowane w szczegółach

Wybraną wersję logo opracowujemy w programie graficznym. 

Wiele różnych plików

Otrzymasz od nas logo w formatach do wykorzystania w internecie i druku.

Po prostu jeden

Przy niższych budżetach i sprecyzowanej wizji możemy zaprojektować jeden wzór logotypu.

Szybka realizacja

Staramy się, byś otrzymał zaprojektowane logo w kilka dni po ustaleniu oczekiwań.
W BIZNESIE BARDZO WAŻNY JEST SPÓJNY WIZERUNEK WSZYSTKICH ELEMENTÓW GRAFICZNY REPREZENTUJĄCYCH MARKĘ LUB FIRMĘ. PODSTAWOWYM NARZĘDZIEM DO JEGO BUDOWANIA JEST IDENTYFIKACJA WIZUALNA.

Najbardziej znanym elementem identyfikacji jest logotyp. Dobrze zaprojektowane logo jest rozpoznawalne i zapadające w pamięci. Do prowadzenia usług czy też sprzedaży internetowej często niezbędne są materiały firmowe, takie jak: wizytówka, papier firmowy, ulotki.

Warto pamiętać, że wizerunek musi być spójny na każdym polu działania. Czy to będzie witryna budynku czy strona internetowa. To wzbudza zaufanie klientów i daje im poczucie bezpieczeństwa.

Zainteresowany?

Wypełnij krótki formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Nowoczesne

Ciągle pojawiają się nowe style graficzne, czcionki. Dbamy, by projektowane loga były na czasie.

modne

Zapewne widzisz, że wiele znanych marek co jakiś czas odświeża logo. Podążamy z modą.

Zalety sklepu PrestaShop

czytelne

Nazwa firmy czy znak graficzny musi być zrozumiały dla klientów, by zapamiętali firmę.

atrakcyjne

Prezentacja nazwy firmy czy symbol w logo muszą wzbudzać zainteresowanie.

A ponad to

Bądź widoczny. Daj się zapamiętać.

WIZYTÓWKI

Zaprojektowana przez nas wizytówka Twojej firmy będzie wpadała w oko, zachęcała do zachowania i skorzystania z Twoich usług w przyszłości. Oferujemy projektowanie wizytówek bez wydruku. Otrzymasz plik w formacie odpowiednim dla drukarni.

PAPIERY FIRMOWE

Jeśli chcesz by Twoja firma była odbierana jako profesjonalna przez osoby, z którymi współpracujesz, do korespondencji z nim używaj papieru firmowego, gdzie znajduje się logo i dane adresowe, a wszystko ubrane jest w subtelną grafikę.

Ulotki

Projektujemy ulotki dla firm, które chcą zareklamować swoje usługi – restauracje, biura rachunkowe, gabinety kosmetyczne. Ulotka to także bardzo dobry środek marketingowy dla sklepów internetowych – bony rabatowe dla klientów zachęcające do kolejnych zakupów.

pakiet usług

Strona internetowa

Stronę internetową często zakładają nowe firmy, które jeszcze nie mają logo. Dla klientów wchodzących na rynek wykonujemy projekt strony, logo i wizytówki. Dla wielu usług przydają się też ulotki.

Sklep internetowy

Zaczynając sprzedaż w internecie koncentrujemy się na produktach. I dobrze. Warto też pamiętać o nazwie firmy i logo.  By zachować spójny wygląd zazwyczaj projektujemy logo i sklep online równocześnie.

Odpowiedzi na popularne pytania

Wielu naszych klientów decyduje się na zlecenie nam jednego projektu logo. Wtedy cena wynosi 300zł. Jeśli zamówisz 3 wstępne propozycje to taki pakiet otrzymasz w cenie 800zł. Oczywiście takich szkiców możemy przygotować więcej, wtedy opłata jest proporcjonalnie większa. 

1, 3, 5 albo 8. Tyle ile oczekujesz.

W zależności od zaawansowania projektu, ilości propozycji, poprawek – około 3 – 10 dni.

Pomoc

Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Skontaktuj się z nami.