Menu Zamknij
e-commerce
Spełnij swoje marzenie o otwarciu sklepu internetowego. Duży wybór atrakcyjnych szablonów. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Analiza

szablon

wdrożenie

e-commerce

Gotowy sklep internetowy

Sklep internetowy PrestaShop
Szablon graficzny
Budowane przez nas sklepy dają klientom pozytywne wrażenia. Estetyka, zaufanie, pewność. Czytelny wygląd i łatwość poruszania się po sklepie zachęca do robienia zakupów.

Jak powstaje sklep

Wybór szablonu

Zaczynamy od omówienia co będziesz sprzedawać, do jakiej grupy kierujesz swoją ofertę. Przygotowujemy prezentację gotowych projektów do wyboru. Najnowsze rozwiązania graficzne i responsywne.

Wdrożenie

Gdy dokonasz wyboru szablonu, który najbardziej się Tobie podoba, w zależności od potrzeb zmieniamy jego kolorystykę i rodzaj czcionki, by nadać wyjątkowy styl. W nagłówku dodamy Twoje logo i baner. Możemy również dodać pierwsze kategorie i produkty.

Uruchomienie

Twój sklep już działa, a Ty możesz cieszyć się rosnącą sprzedażą. Rejestrację adresu i hosting sklepu możesz powierzyć naszej firmie. W ten sposób masz wszystko w jedym miejscu.
TWÓJ SKLEP BĘDZIE MIAŁ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ DO PROWADZENIA SPRZEDAŻY. A JEGO WYGLĄD BĘDZIE KUSIŁ KLIENTÓW DO ZROBIENIA ZAKUPÓW.
Gotowy sklep internetowy to strona zbudowana na wybranym szablonie graficznym sklepu. Proponowane przez nas szablonu sklepów są profesjonalne, zgodne z najnowszymi trendami, świetnie działają na urządzeniach mobilnych. Dobieramy szablony odpowiednie do branży i preferowanej stylistyki. Dopasowujemy kolorystykę i czcionki, dzięki czemu sklep zyskuje swój własny charakter. Wszystkie podstrony mają spójny wygląd co dobrze wpływa na odbiór strony przez kupujących. Doskonałe rozwiązanie dla szukających sklepu w atrakcyjnej cenie, lubiących projekty gotowe i pragnących szybko uruchomić sprzedaż.

Zainteresowany?

Wypełnij krótki formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

tworzenie sklepu internetowego

Od szablonu

Wdrażamy PrestaShop, do którego jest ogromny wybór szablonów dla wszystkich popularnych branż. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dowolny szablon dostosować do Twojej firmy.

Przez wdrożenie

Zakupimy wybrany szablon i zainstalujemy go do PrestaShop. Pracujemy na szablonach z oficjalnej strony Addons PrestaShop, które są sprawdzone.

Po Instalację

Do gotowego sklepu możemy zainstalować dodatkowe wersje językowe, integracje z szybkimi płatnościami, dostawcami paczek. Prace prowadzimy na Twoim serwerze.

Sprzedaż

Wprowadziłeś produkty i jesteś gotowy do rozpoczęcia sprzedaży w internecie. Pamiętaj o dobrej promocji sklepu, by jak najszybciej uzyskać oczekiwane efekty. 

Odpowiedzi na popularne pytania

Oczywiście. Sklep jest w pełni funkcjonalny tak jak ten z projektem indywidualnym, do wyboru masz tysiące grafik, przed zakupem wiesz jak będzie wyglądać Twój sklep, szablon można dopasować do Twoich potrzeb.

Tak. W dowolnym momencie możemy zmienić szablon na inny lub modyfikować istniejący.  Jeśli będziesz chciał zmienić kolorystykę, układ, dodać nowe elementy, po prostu napisz do nas, a dobierzemy najlepszy sposób na zmiany i dokonamy wyceny.

Pomoc

Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Skontaktuj się z nami.