numer 1

Pozycjonowanie i kampanie AdWords

Wypromuj swoją stronę w Google

Wzrost liczby klientów
Budowa marki
Jasne zasady

Dzięki pozycjonowaniu i kampanii AdWords Twoja strona znajdzie się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach przy wpisaniu poszukiwanej frazy.

Czy to nowa strona czy ma już kilka lat, zawsze warto zainwestować w jej rozreklamowanie. To na czym nam najbardziej zależy to przecież dodarcie do klientów. Tworzymy stronę www, po to by była najlepszą wizytówką naszej firmy. Chcemy zdobywać nowych klientów. Promować swoje usługi lokalnie np. na terenie Poznania lub sprzedawać produkty konsumentom z całej Polski.

Zlecając na założenie strony internetowej po jej uruchomieniu nie musisz tracić czasu na szukanie agencji marketingowej. Współpracujemy za najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie, którzy doradzą Tobie najbardziej efektywne rozwiązania.

Jeśli chcesz poznać naszą propozycję napisz do nas, podaj adres swojej strony lub sklepu oraz najważniejsze dla Ciebie frazy kluczowe.

Tworzenie stron internetowych przez Agencję Interaktywną Profito z Poznania
Docieraj do odpowiedniej grupy klientów

Proces pozycjonowania strony internetowej

  • Dobór słów kluczowych..
  • Audyt strony – sprawdzenie zawartości.
  • Bezpłatna optymalizacja.
  • Pozycjonowanie – unikalne treści, pozyskanie linków.
  • Raporty – bieżący monitoring osiąganych efektów.
  • Sukces – ciesz się rosnącą liczbą odwiedzin na stronie.

Nastawienie na długotrwały efekt.
Właściwy dobór słów kluczowy
i zoptymalizowanie strony www,
stały monitoring efektów,
poprawianie efektywności fraz
to droga do sukcesu.
Szybkie efekty, widoczny wzrost sprzedaży

Prowadzenie skutecznych kampanii AdWords

Opracowanie kampanii

Analiza najważniejszych słów kluczowy i konkurencji. Ustalenie parametrów kampanii i najbardziej opłacalnego budżety, by uzyskać pożądane efekty.

Przygotowanie propozycji reklam i przesłanie ich do akceptacji.

Uruchomienie reklamy

Prowadzeniem kampanii zajmuje się certyfikowany specjalista, który dokładnie wie jak zoptymalizować kampanię, by maksymalnie wykorzystać budżet.

Cenę znasz od początku, dlatego nie zaskoczą Cię nagłe wydatki.

Optymalizacja

Otrzymujesz stałe raporty z przebiegu działań. Efekty są stale mierzone. Wprowadzane są zmiany, by zwiększać ruch na stronie i skuteczność reklamy.

Monitoring konwersji, optymalizacja jakości i stawek za kliknięcie.

Dotarcie do docelowej grupy klientów

Dzięki właściwemu dobraniu fraz (słów kluczowych), docierasz do właściwej grupy odbiorców poszukujących produktów z konkretnej branży i zainteresowanych ofertą Twojej strony www czy sklepu internetowego.

Kliknięcia w link do Twojej strony internatowej nie są przypadkowe. Są to osoby, które wyszukały w Google interesujących ich kombinacji słów kluczowych np. nazwy produktu czy usługi w konkretnym rejonie.

Promowaniem Twojej strony zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu i analizie SEO. Już w pierwszych dniach współpracy otrzymasz indywidualnego opiekuna, który będzie dbał o Twój projekt i informował o Cię o postępach.

Najlepsza strona internetowa

Skuteczny marketing w sieci

Najlepsza na podium

Klienci wchodzą najczęściej na serwisy z 2 pierwszych stron wyszukiwania w Google. Zdecydowana większość z nich odwiedza tylko strony internetowe na pozycjach od 1 do 3.

Duży ruch na stronie

Obecność wśród pierwszych 10 wynikach wyszukiwania, zwiększa ruch na stronie internetowej nawet 500 – 1000%. Oznacza to większą liczbę potencjalnych klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twojej oferty.

Natychmiastowy efekt

Reklama AdWords zaczyna się wyświetlać najpóźniej 72 h. Od razu zauważysz ogromny wzrost wejść na stronę i zapytań lub zamówień produktów.

Wydatki pod kontrolą

Jasno określony z góry budżet promocję strony. W miarę wzrostu zysków, możesz zwiększać nakłady na reklamę.

Kontakt z nami

Zadzwoń:  695 66 69 65

Napisz:  info@profito.pl

lub skorzystaj z formularza


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przygotowaniem oferty i realizacją usług. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Profito z siedzibą Poznaniu. Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności.