Menu Zamknij

pozycjonowanie

Nastawienie na długotrwały efekt. Właściwy dobór słów kluczowy i zoptymalizowanie strony www, stały monitoring efektów, poprawianie efektywności fraz to droga do sukcesu.
Analiza

oferta

działanie

numer 1

Pozycjonowanie stron

Dedykowany sklep internetowy z indywidualną grafiką
Proces

Dobór słów kluczowych.
Audyt strony – sprawdzenie zawartości.
Bezpłatna optymalizacja.
Pozycjonowanie – unikalne treści, pozyskanie linków.
Raporty – bieżący monitoring osiąganych efektów.
Sukces – ciesz się rosnącą liczbą odwiedzin na stronie

efekt
Nastawienie na długotrwały efekt. Właściwy dobór słów kluczowy i zoptymalizowanie strony www, stały monitoring efektów, poprawianie efektywności fraz to droga do sukcesu.
Sklep internetowy PrestaShop

Prowadzenie skutecznych kampanii AdWords

Opracowanie kampanii

Analiza najważniejszych słów kluczowy i konkurencji. Ustalenie parametrów kampanii i najbardziej opłacalnego budżety, by uzyskać pożądane efekty. Przygotowanie propozycji reklam i przesłanie ich do akceptacji.

Uruchomienie reklamy

Prowadzeniem kampanii zajmuje się certyfikowany specjalista, który dokładnie wie jak zoptymalizować kampanię, by maksymalnie wykorzystać budżet. Cenę znasz od początku, dlatego nie zaskoczą Cię nagłe wydatki.

Optymalizacja

Otrzymujesz stałe raporty z przebiegu działań. Efekty są stale mierzone. Wprowadzane są zmiany, by zwiększać ruch na stronie i skuteczność reklamy. Monitoring konwersji, optymalizacja jakości i stawek za kliknięcie.
DZIĘKI POZYCJONOWANIU I KAMPANII ADWORDS TWOJA STRONA ZNAJDZIE SIĘ NA NAJWYŻSZYCH POZYCJACH W WYSZUKIWARKACH PRZY WPISANIU POSZUKIWANEJ FRAZY.

Czy to nowa strona czy ma już kilka lat, zawsze warto zainwestować w jej rozreklamowanie. To na czym nam najbardziej zależy to przecież dodarcie do klientów. Tworzymy stronę www, po to by była najlepszą wizytówką naszej firmy. Chcemy zdobywać nowych klientów. Promować swoje usługi lokalnie np. na terenie Poznania lub sprzedawać produkty konsumentom z całej Polski.

Zlecając na założenie strony internetowej po jej uruchomieniu nie musisz tracić czasu na szukanie agencji marketingowej. Współpracujemy za najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie, którzy doradzą Tobie najbardziej efektywne rozwiązania.

Zainteresowany?

Wypełnij krótki formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

NAJLEPSZA NA PODIUM

Klienci wchodzą najczęściej na serwisy z 2 pierwszych stron wyszukiwania w Google. Zdecydowana większość z nich odwiedza tylko strony internetowe na pozycjach od 1 do 3.

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Reklama AdWords zaczyna się wyświetlać najpóźniej 72 h. Od razu zauważysz ogromny wzrost wejść na stronę i zapytań lub zamówień produktów.

Najlepsza strona internetowa

DUŻY RUCH NA STRONIE

Obecność wśród pierwszych 10 wynikach wyszukiwania, zwiększa ruch na stronie internetowej nawet 500 – 1000%. Oznacza to większą liczbę potencjalnych klientów.

WYDATKI POD KONTROLĄ

Jasno określony z góry budżet na promocję strony. W miarę wzrostu zysków, możesz zwiększać nakłady na reklamę. Koszty i efekty są stale monitorowane przez specjalistów od reklamy.

Skuteczny marketing w sieci

Dotarcie do docelowej grupy klientów

Dobór słów

Dzięki właściwemu dobraniu fraz (słów kluczowych), docierasz do właściwej grupy odbiorców poszukujących produktów lub usług z konkretnej branży czy miasta i zainteresowanych ofertą Twojej strony www czy sklepu internetowego.

grupa docelowa

Kliknięcia w link do Twojej strony internatowej nie są przypadkowe. Są to osoby, które wyszukały w Google interesujących ich kombinacji słów kluczowych np. nazwy produktu czy usługi w konkretnym rejonie, dlatego szanse sprzedaży są duże.

opieka

Promowaniem Twojej strony zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu i analizie SEO. Już w pierwszych dniach współpracy otrzymasz indywidualnego opiekuna, który będzie dbał o Twój projekt i informował o Cię o postępach.
i jeszcze kilka zalet

Ludzie, którzy znają się na rzeczy

Prowadzenie kampanii reklamowej AdWords i pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych naszych klientów powierzamy wyłącznie specjalistą z agencji marketingowej.

Bezpośredni kontakt

Specjalista ds. obsługi klienta omówi z Tobą cele reklamowe, doradzi słowa kluczowe, przygotuje ofertę. Po nawiązania współpracy zyskujesz stałego opiekuna.

Odpowiedzi na popularne pytania

Renomowane agencje marketingowe nie mają jednej ceny dla wszystkich. Dlaczego? Nakład pracy potrzebny do wypozycjonowania stron internetowych jest różny w zależności od konkurencyjności w danej branży, ilości słów kluczowych, jakości treści na stronie, wieku domeny itd.

Pierwsze efekty widoczne są po około 3 – 6 miesiącach. Gdy strona jest już na czołowych miejscach należy dbać o utrzymanie pozycji.

Najlepszym sposobem są kampanie reklamowe typu Google AdWords. Reklama jest widoczna od pierwszego dnia.

Pomoc

Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Skontaktuj się z nami.