Menu Zamknij
projekt
Masz pomysł na biznes, wiesz co się Tobie podoba, szukasz inspiracji? Zleć nam wdrożenie sklepu internetowego i zaprojektowanie unikalnej grafiki całego e-commerce.
Analiza

Design

wdrożenie

projekt

Projektowanie sklepów internetowych

Dedykowany sklep internetowy z indywidualną grafiką
indywidualna grafika

Ważne jest dla nas, by odwiedzający Twoją sklep online mieli poczucie, że dobrze trafili i znajdą tu to, czego szukają.
Chcemy dać im poczucie zaufania i bezpieczeństwa zakupów.
Istotne jest dla nas by Twój sklep był wyjątkowy, a nie jednym z wielu.

Jak powstaje sklep

Analiza potrzeb

Na początku prosimy o opisanie Twojej firmy, sprzedawanych produktów, grupy odbiorców oraz oczekiwań co do wyglądu, funkcjonalności integracji.

Wycena sklep

Po zebraniu informacji w odpowiedzi na Twoje zapytanie, prześlemy Tobie naszą ofertę cenową i przewidywany czas realizacji. Zaplanujemy realizację sklepu, tak, byś jak najszybciej mógł rozpocząć sprzedaż.

Projekt

Prezentujemy projekt strony głównej, a po jego zaakceptowaniu pracujemy nad kolejnymi podstronami. Przed przystąpieniem do budowy szablonu sklepu, nanosimy ewentualne poprawki.

Programowanie

Nasi programiści zajmą się wdrożeniem projektu do oprogramowania PrestaShop.

Następnie skonfigurują i zainstalują moduły ustalone w specyfikacji zamówienia.

Przekazanie

Najpierw zobaczysz działający na żywo sklep na naszym serwerze. Wprowadzimy kategorii i produkty, ustawimy koszty dostaw i formy płatności.

Gotową stronę zainstalujemy na wskazanym serwerze lub LH.pl.

Rozwój

Gratulujemy rozpoczęcia sprzedaży i życzymy sukcesów w e-biznesie. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie w kwestii modyfikacji czy rozbudowy Twojej strony internetowej. Pozostaniemy w kontakcie.
PRZENIEŚ SWÓJ SKLEP NA WYŻSZY POZIOM. PROFESJONALNA, DEDYKOWANA GRAFIKA JEST POŁĄCZENIEM PIĘKNEJ WITRYNY SKLEPOWEJ, CIEKAWEGO WNĘTRZA I ZNAKOMITEJ OBSŁUGI.

Indywidualny projekt graficzny sklepu powstaje na Twoje zamówienie. Projektowanie poprzedza wywiad. Wysłuchamy Twoich oczekiwań, poznamy Twój gust, charakterystykę produktów i grupy odbiorców. Projektując dedykowany szablon sklepu dbamy o spójny wygląd wszystkich podstron. Z myślą o ofercie budujemy kartę produktu.

Zainteresowany?

Wypełnij krótki formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

tworzenie sklepu internetowego

Od projektu

Przygoda tworzenia sklepu internetowego zaczyna się od zaprojektowania jego wyglądu. Co wolisz? Grafika na zamówienie, a może gotowy szablon? 

Przez wdrożenie

Zaprojektowaną grafikę wdrażamy do oprogramowania sklepu PrestaShop. Dbając o wygodę obsługi i bezpieczeństwo zawsze wdrażamy najnowszą wersję.

Po instalację

Po przetestowaniu wdrożenia grafiki przenosimy sklep na Twój serwer. Tutaj instalujemy moduły płatności online, integracji z kurierami i inne wybrane przez Ciebie dodatki.  

Sprzedaż

Otrzymujesz dostęp do panelu administracyjnego, gdzie wprowadzasz produkty. Gdy jesteś gotowy uruchamiasz sprzedaż.

Odpowiedzi na popularne pytania

Tak. Dzięki temu masz pewność, że nie ma drugiego takiego samego sklepu. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli masz sprecyzowane oczekiwania, a gotowe szablony ich nie realizują. 

Jeśli podoba się Tobie kilka gotowych szablonów to możemy wybrać z nich najistotniejsze rzeczy i połączyć w całość w szablonie stworzonym na zamówienie.

Pomoc

Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Skontaktuj się z nami.