projekt

Projektowanie stron internetowych

Załóż stronę www

Indywidualny wygląd
Responsywna
Nowoczesna

Zaprezentuj się klientom jako profesjonalna firma z doświadczeniem. Estetyczna i spójna graficznie strona jest Twoim najlepszym przedstawicielem w internecie.
Tworząc stronę www zwracamy szczególną uwagę, by spełniała ona Twoje oczekiwania i równocześnie trafiała w gusta Twoich klientów. Strona powinna zaciekawić i zachęcić do poznania oferty swoim designem, czytelnością i łatwością nawigacji. Jeśli świadczysz usługi na terenie Poznania lub innego miasta, warto zainwestować w stronę, by zaprezentować i zareklamować swoją firmę w internecie. Dzisiaj to ogromne źródło klientów. Nawet gdy klient trafia do Ciebie bezpośrednio to z dużym prawdopodobieństwem znalazł Ciebie w sieci lub sprawdzić informacje na stronie zaraz po wyjściu. Strona www pomaga zdobyć stałych klientów i nawiązać długotrwałą współpracę.

Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz o swoich potrzebach. Przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Projektowanie dedykowanych stron internetowych
Szyta na miarę

Strona na zamówienie

Dobieramy funkcje strony do potrzeb – prosta wizytówka, prezentacja produktów, interakcja z klientami. Wygląd strony odpowiada charakterowi prowadzonej działalności, budzi odpowiednie skojarzenia u klientów.

Naszym celem jest stworzenie
estetycznej strony,
która wyróżnia się jakością
kreując wizerunek profesjonalnej marki.

Przebieg realizacji tworzenia strony internetowej

Analiza potrzeb

Przeanalizujemy Twoje preferencje co do designu strony www, jej funkcjonalności i struktury. Prace na stroną www zaczynamy od konsultacji graficznych oraz zebrania informacji jakie mają zostać zaprezentowane.

Wycena strony

Na podstawie zaawansowania projektu i ilości podstron, specyficznych funkcji przygotujemy ofertę cenową.

Zaplanujemy przebieg realizacji projektu strony internetowej, tak by przebiegła ona szybko i bezproblemowo.

Projekt

W pierwszej kolejności pracujemy nad wyglądem strony głównej. Po zaakceptowaniu projektu i naniesieniu ewentualnych poprawek przechodzimy do projektowania kolejnych podstron.

Programowanie

Nasi programiści zajmą się wdrożeniem grafiki do systemu CMS, zbudują strukturę strony, zainstalują wszystkie moduły ustalone w specyfikacji.

Strona jest testowana celem dopracowania strony pod względem graficznym i nawigacyjnym – łatwość dotarcia przez klienta do informacji.

Przekazanie

Gdy wdrożenie zostanie zakończone wprowadzamy dostarczone przez Ciebie teksty i zdjęcia na odpowiednich podstronach.

Stworzona strona internetowa jest przygotowana do publikacji i pozycjonowania w internecie.

Rozwój strony

Życzymy naszym klientom rozwoju firmy, poszerzania oferty i zdobywania rosnącej liczby klientów, dlatego zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie przy rozbudowie strony www – bez względu na to czy będą to drobne zmiany czy tworzenie nowych funkcjonalności.

Kontakt z nami

Zadzwoń:  695 66 69 65

Napisz:  info@profito.pl

lub skorzystaj z formularza


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przygotowaniem oferty i realizacją usług. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Profito z siedzibą Poznaniu. Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności.