Menu Zamknij

Responsywny sklep internetowy

Sklep dostosowany do urządzeń moblinych

RWD

Zakupy w internecie pod ręką

Dzisiaj korzystamy z internetu w każdej wolnej chwili – w drodze do pracy, w kolejce do kasy w sklepie, w restauracji. Docierasz do klientów zawsze i wszędzie. Klienci szukają na telefonie produktów, robią zakupy, porównują oferty sklepów stacjonarnych z internetowymi. Masz możliwość kontroli sprzedaży i zamówień z dowolnego miejsca. Twój panel zarządzania również jest responsywny.
Sklep internetowy PrestaShop

Co daje responsywny sklep internetowy

Bądź lepszy od konkurencji

NIEZBĘDNA, BY ISTNIEĆ W SIECI

Smartphone staje się podstawowym urządzeniem z jakiego korzystają klienci podczas zakupów w internecie. W wielu branżach stanowi już 60-80% kanałów skadania zamówienień i kontaktu ze sprzedawcą.

CZYTELNOŚĆ OFERTY

Przeglądanie sklepu nie wymaga scrollowania w poziomie. Wszystko automatycznie skaluje się do wielkość ekrany. Zdjęcia produktów pozostają najwyższej jakości, opisy są przejrzyste, przyciski łatwo klikalne.

LEPSZY NA STARCIE

Responsywny sklep daje Tobie przewagę nad konkurencją, która często posiada jeszcze sklepy w starszej technologii. Tworzone przez nas sklepy są świetnie zopytymalizowane pod pozycjonowanie i wyżej oceniane przez Google.

Zainteresowany?

Wypełnij krótki formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.