Rozliczenia podatkowe

rozliczenia podatku z niemiec

Rozliczenie i zwrot podatku z zagranicy

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy sprawia, że z najwyższą dbałością obsługujemy klientów, którzy, w związku z pracą poza granicami Polski, szukają profesjonalistów w dziedzinie rozliczeń i zwrotu podatków. Dostosowujemy usługi do indywidualnych potrzeb i gwarantujemy kompleksowy zakres pomocy.

W naszej ofercie znajdą państwo m.in.:

  • rozliczenia podatku z Niemiec w Polsce (także rozliczenie Gewerby)/ zwrot podatku z Niemiec
  • rozliczenie podatku z Holandii w Polsce/zwrot podatku z Holandii
  • rozliczanie podatku z Austrii w Polsce/zwrot podatku z Austrii
  • rozliczenie podatku z Belgii w Polsce/zwrot podatku z Belgii

Rozliczenia podatku z Niemiec w Polsce

Nasza firma przypilnuje terminowości składania deklaracji podatkowej i działań w zgodzie z obecnymi przepisami rozliczenia podatków. Załatwimy wszystkie formalności związane ze zwrotem podatku z Niemiec. Dotyczy to zarówno osób, które pracowały tam na własną rękę, jaki i oddelegowanych z firm polskich, czy bezpośrednio zatrudnionych przez niemieckie przedsiębiorstwa.

Gewerbe - rozliczenie roczne w Polsce

Przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej na terytorium Niemiec, trzeba zmierzyć się z rozliczaniem Gewerby. Jak tego dokonać? Możemy w tym pomóc! Należy wziąć pod uwagę, że rozliczeniu temu podlegają nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale i poszczególne osoby - samozatrudnione (mogą to być m.in. opiekunowie starszych, branżowcy budowlani - hydraulicy, elektrycy i inni rzemieślnicy). Dzięki kompleksowej obsłudze naszej kadry rozliczenie Gewerby w Polsce nie będzie już dłużej stanowiło problemu, a ewentualne nieporozumienia z niemiecką skarbówką zostaną zażegnane.

Legalnie, profesjonalnie, terminowo

Nasza firma działa w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego. Zapewnia kompleksową obsługę wraz z prowadzeniem polskiej księgowości.Stoi na straży terminów rozliczeń i umożliwia klientowi bezpośredni kontakt z instytucjami zagranicznymi.

O zwrot podatku może ubiegać się legalnie zatrudniony pracownik w danym kraju (bez względu na to, jak długo pracował i jakie dochody uzyskuje w Polsce). Jednakże każdy kraj wyznacza inny maksymalny okres na uzyskanie funduszy, co należy wziąć pod uwagę planując współpracę z naszą firmą:

  • rozliczenie podatku z Holandii - 5 lat
  • rozliczenia podatku z Belgii - 3 lata
  • rozliczenie podatku z Austrii - 5 lat
  • rozliczenia podatku z Niemiec- 4 lata

Warto pamiętać, że termin na rozliczenie podatku z Niemiec mija 31.07, a z Holandii 30.06.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.