Menu Zamknij
Projektowanie sklepów LightDecor

sklep internetowy

LightDecor

Firma LightDecor zajmuje się projektowaniem oświetlenia oraz sprzedaje produkty znanych i ekskluzywnych marek. Współpracuje przede wszystkim z architektami wnętrz, ale swoją ofertę kieruje także do klientów indywidualnych.
Lokalizacja:

Poznań

Istotne funkcje:
  • Owocem naszej pracy jest niesamowicie minimalistyczna strona, przejrzysta i czysta, a smaku dodają jej subtelne elementy graficzne i wysokiej jakości zdjęcia produktów, które są tu doskonale wyeksponowane.
  • Bardzo ważnym elementem podczas projektowania był strona produktu. Musiało się tu znaleźć miejsce na opcje wyboru wielu wariantów produktu, galeria zdjęć, logo producenta i dobrze widoczne „zapytaj o produkt”. Dla produktów, gdzie cena jest różna w zależności od wariantu wyświetla się „cena od..” najniższej.
  • Na jednej z podstron znajdziemy galerię realizacji, a na inne prezentację wszystkich dostępnych w sklepie marek. Nie zabrakło też strefy architekta i plików do pobrania.
  • Nowy sklep był od razu gotowy do sprzedaży. Zaimportowaliśmy do niego wszystkie produkty od wybranych przez właścicielkę dostawców. Nasz moduł pozwala na łatwą aktualizację i dodawanie nowych produktów.
Technologia:
Technologia tworzenia sklepów internetowych PrestaShop

Co i jak robimy

Jesteś zainteresowany wyceną, napisz do nas.