szablon

Projektowanie szablonów aukcji eBay

Zamów dedykowany szablon

Indywidualna grafika
Dostosowany do wytycznych
Responsywny

Rozwiń skrzydła.

Dotychczas większość firm wystawiała produkty wyłącznie na Allegro. W ostatnich latach eBay w Polsce cieszy się rosnącą popularnością. Daje on możliwość poszerzenia sprzedaży na rynki zagraniczne. Przedsiębiorstwa z ogromnym powodzeniem działają w serwisach niemieckich, brytyjskich, francuskich, irlandzkich. Również zmiany na Allegro spowodowały, że sprzedawcy szukają nowych rozwiązań. Jeśli potrzebujesz alternatywy dla swojego biznesu, zgłoś się do nas.

Projektujemy profesjonalne szablony aukcji eBay, które najlepiej zaprezentują Twoją ofertę, dzięki stylowi dobranemu do Twojej branży sprzedaży i nowoczesnym rozwiązaniom. Tworzymy również sklepy eBay.

Najlepszy szablon aukcji eBay.

Tworzymy najlepsze szablony aukcji eBay

Z myślą o Twoich klientach

Zadaniem szablonu jest prezentacja produktu zachęcająca do kupna. Design musi kojarzyć się z branżą, wysoką jakością i budować świadomość marki.

Niepowtarzalny wygląd

Wiemy jak ważne jest wyróżnienie się na tle innych ofert. Dążmy do tego, by Twój projekt był oryginalny i lepszy od konkurencji.

Responsywny

Nasze szablony są zgodne z wytycznymi eBay czyli dostosowane do urządzeń mobilnych, bez zakazanych kodów i linków.

Interaktywny

Stosujemy ze smakiem wiele elementów zwiększających atrakcyjność aukcji, np.: aktywna galeria zdjęć, menu, baner rotacyjny w nagłówku.

Kontakt z nami

Zadzwoń:  695 66 69 65

Napisz:  info@profito.pl

lub skorzystaj z formularza


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przygotowaniem oferty i realizacją usług. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Profito z siedzibą Poznaniu. Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności.