Tworzenie stron internetowych i projektowanie grafiki stron www

- TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH -

 • Kompleksowe wykonywanie stron internetowych
 • Projektowanie indywidualnych stron www
 • Responsywne strony www na urządzenia mobilne
 • Wdrożenia systemu CMS
 • Tworzenie stron www ze sklepem internetowych

Responsywne strony www

Naszą ofertę tworzenia stron internetowych kierujemy do firm, które oczekują kompleksowej obsługi w postaci stworzenia strony www na systemie CMS i zaprojektowania jej indywidualnej szaty graficznej witryny. Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa przyciągnie uwagę i wzbudzi zaufanie Twoich klientów, wyróżni Twoją ofertę wśród konkurencji, dzięki temu chętnie skorzystają z Twoich usług. Projektujemy responsywne strony internetowe w pełni zgodne z urządzeniami mobilnymi.

Oferujemy projektowanie stron internetowych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii systemów CMS. W prostym panelu do obsługi strony internetowej będziesz z łatwości zarządzać treściami i zdjęciami w witrynie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się, by każdy projekt strony internetowej był unikatowy, bez względu na to czy poszukujesz zaprojektowania prostej strony internetowej typu wizytówka, czy zaawansowanej witryny z systemem CMS i z rozbudowaną strukturą i licznymi funkcjami.

Tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe na najlepszym i sprawdzonym oprogramowaniu. Jeśli chciałbyś zaprezentować swoją ofertę to Twoja strona www może pełnić funkcję katalogu produktów (zdjęcia, opisy, cennik) lub sklepu internetowego do sprzedaży produktów online. Nasz zespół projektuje strony www z pasją i zaangażowaniem. Posiadamy najwyższe kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. W wyniku naszej pracy otrzymujesz stronę www gotową do publikacji w internecie - system CMS, oryginalny design, zbudowana struktura strony, uzupełnione teksty i zdjęcia, formularz kontaktowy.

Wycena stworzenia strony internetowej

Pomysł

Tworzenie responsywnych stron internetowych z CMS

Analiza potrzeb
Poznanie branży
User Experience
Kreacja kolorystyczna
Webdesign
Dobór rozwiązań
Realizacja

Tworzenie responsywnych stron internetowych z CMS

Responsive Web Design
System CMS
User Usability
HTML5 / CSS3
JavaScript / JQuery
Joomla / Wordpress
Serwis

Tworzenie responsywnych stron internetowych z CMS

Testowanie
Optymalizacja
Pomoc techniczna
Gwarancja
Aktualizacje
Stała obsługa

- PROJEKTOWANIE STRON WWW -

Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny design strony internetowej, który przyciąganie uwagę odwiedzających. Profesjonalna strona www pomoże Ci zdobyć nowych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji. Przy projektowaniu bardzo ważna jest dla nas czytelna nawigacja i prezentacja Twojej oferty. Zaprojektowana przez nas Twoja internetowa strona firmowa będzie zachęcała klientów do zapoznania się z Twoją ofertą i skorzystania z Twoich usług. Projekt graficzny strony www zostanie stworzony od podstaw zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Będzie dopasowany do branży Twojej działalności i wyróżni Twoją ofertę spośród konkurencji na rynku. Wszystkim klientom oferujemy zaprojektowanie responsywnej strony www.

Zobacz nasze realizacje

Tworzenie stron internetowych z indywidualnym projektem graficznym

- RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE -

Strona www, która zdobywa klientów

Projektując strony internetowe kierujemy się zasadami User Experience i User Usability. Zwracamy szczególną uwagę na przejrzystość nawigacji, użyteczność i funkcjonalność dla odwiedzających Twoją stronę www. Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest intuicyjna, posiada czytelną i atrakcyjną prezentacje oferty, a klient chętnie i z przyjemnością się po niej porusza i chętnie powraca w przyszłości. Inwestycja w profesjonalnie stworzoną stronę internetową zwraca się w postaci zainteresowania klientów Twoją ofertą. Liczba osób korzystających z internetu w telefonie i na tabletach stale rośnie, dlatego dzisiaj strony www powinny być responsywne. Proponujemy stworzenie strony internetowej w technologii RWD (Responsive Web Design). Projekt strony www będzie dostosowany do wyświetlania się na komputerach oraz urządzeniach mobilnych: tabletach i smartphonach.

Tworzenie stron internetowych z indywidualnym projektem graficznym

Załóż stronę internetową z doświadczonym
i kreatywnym wykonawcą.

Wycena stworzenia strony internetowej

Zobacz jak przebiega realizacja strony
Zamawiając u nas wykonanie strony internetowej otrzymasz kompleksową obsługę. Twoja strona www będzie od razu gotowa do publikacji w internecie.
 • Indywidualny projekt graficzny strony internetowej zgodny z najnowszymi trendami.
 • Przygotowanie strony internetowej zgodnie z Web Usibility i User Experience.
 • Kreacja graficzna strony internetowej zorientowana na User-Centered Design.
 • Strona internetowa w technologii Responsive Web Design.
 • Kodowanie strony do HTML5 i CSS3 z jQuery - najnowszy standard.
 • Wdrożenie nowoczesnego i łatwego w obsłudze systemu CMS.
 • Uzupełnienie tekstów i zdjęć na podstronach.
 • Strona www zoptymalizowana pod pozycjonowanie w Google - SEO Friendly.
 • Przystosowanie do wyświetlania we wszystkich przeglądarkach.
 • Testowanie strony internetowej.
 • Instalacja strony internetowej na wskazanym serwerze.
Tworzenie stron internetowych z systemem CMS

- STRONA INTERNETOWA Z CMS -

Zamawiając u nas stronę internetową otrzymujesz stronę zbudowaną na systemie CMS, dzięki któremu będziesz mógł edytować treści na swojej stronie w prostym w obsłudze panelu administracyjnym. Oferowane przez nas strony internetowe przygotowane z systemem CMS dają wiele możliwości. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla małych firm oraz dużych serwisów i portali internetowych. Dzięki CMS samodzielnie zaktualizujesz treści na stronie internetowej, dodasz kolejne pozycje podstrony do menu i wstawisz zdjęcia do galerii. CMS umożliwia łatwą obsługę stron z systemem rezerwacji, ogłoszeniami, katalogiem firm i forum. Oszczędzasz pieniądze na aktualizacji strony internetowej.

Funkcje system CMS

- STRONA WWW, KTÓRA DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI -

 • Pozwala na samodzielną edycję treści na stronie internetowej bez posiadania wiedzy informatycznej.
 • Możliwość wprowadzania zmian na stronie www w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.
 • Nowoczesny i stale rozwijany system CMS.
 • Redukuje koszty prowadzenia strony internetowej - możliwość samodzielnej aktualizacji.
 • Struktura modułowa pozwala na rozbudowę strony www w przyszłości.
 • Tworzenie wielojęzycznych stron internetowych.
 • Możliwość zbudowania katalogu firm, systemu rezerwacji, tablicy ogłoszeń, forum itp.
 • Dostępność modułu sklepu internetowego.
 • Galeria zdjęć i formularz kontaktowy.
 • Newsletter i ankiety on-line.
Niezawodny sposób na biznes w sieci
Sprawdzony system CMS
System CMS Joomla i Wordpress należą do najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. CMS to komfort zarządzania stroną i oszczędność czasu i pieniędzy. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami lub umów się na spotkanie w biurze w Poznaniu.
Intuicyjny panel zarządzania
Z łatwością będziesz zarządzał swoją stroną internetową w przyjaznym i prostym w obsłudze panelu zarządzania dostępny przez www. Z dowolnego miejsca zaktualizujesz informacje na Twojej stronie www, zamieścisz zdjęcia, dodasz nowe wydarzenia.
Instalacja strony na serwerze
Nie musisz martwić się o sprawy techniczne i informatyczne związane z instalacją oprogramowania CMS i gotowej strony internetowej na serwerze - my zrobimy to dla Ciebie. Otrzymujesz w pełni skonfigurowany system CMS do edycji strony www.

 

Atrakcyjny wygląd strony
Twoja strona www będzie jedyna i niepowtarzalna, dzięki wykonanemu przez nas indywidualnemu projektowi graficznemu. Przed rozpoczęciem prac nad projektem Twojej strony internetowej szczegółowo omówimy Twoje potrzeby i preferencji.
Bez ograniczeń
Na stronie będziesz mógł tworzyć dowolną liczbę podstroną, dopasowując ją do swoich potrzeb. Dzięki modułowej budowie systemów CMS będziesz mógł w przyszłości dodać nowe elementy stron internetowej np. forum, blog, newsletter, języki obce.
Bez abonamentu
Nie ponosisz żadnych kosztów miesięcznych związanych z prowadzeniem strony internetowej - opłata za realizację, szatę graficzną, wdrożenie oraz instalację na serwerze jest jednorazowa. Zapytaj o wycenę zaprojektowania Twojej strony www.

Kompleksowa obsługa - strona www "pod klucz"

Indywidualny projekt graficzny strony internetowej stworzony na Twoje zamówienie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami oraz specyfiką branży, w której prowadzisz działalność.

Nasza oferta obejmuje zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowej w wersji responsywnej oraz wdrożenie projektu strony www do systemu CMS, uzupełnienie tekstów i zdjęć na podstronach oraz ustawienie formularza kontaktowego i mapy Google.

Z równą dbałością projektujemy zaawansowane strony internetowe z wielopoziomowym menu i rozbudowaną funkcjonalnością oparte o system CMS, jaki i proste strony www wizytówki, składające się z kilku podstron o firmie i usługach oraz kontakt.

Proponujemy tworzenie stron internetowych zbudowanych w systemie CMS z menu i podstronami przygotowanymi zgodnie z ustaleniami. Formularz kontaktowy do wysyłania wiadomości ze strony, galerie zdjęć, w której możesz zamieścić zdjęcia produktów, realizacji, portfolio, certyfikaty itd. Dodatkowo możliwość stworzenia na stronie www forum, bloga, katalogu firm, działu ogłoszeń, kalendarz wydarzeń, systemu rezerwacji i wiele innych.

System CMS umożliwia edycję/dodawanie i usuwanie tekstów bez znajomości html, podział artykułów na kategorie, wyłączanie artykułów nie aktualnych, newsy, łatwe dodawanie mediów typu zdjęcia / filmiki You Tube, poleć znajomemu, druku, system oceny i komentarzy, newsletter, wyszukiwanie i rejestrację użytkowników. Modułowa budowa pozwala na rozbudowę strony www w przyszłości. Twoja strona internetowa może być wielojęzyczna oraz połączona ze sklepem internetowym.

Wykonana przez nas strona www jest gotowa do publikacji w internecie. Projektujemy design, budujemy menu, uzupełniamy podstrony. Stronę internetową instalujemy na naszym serwerze lub innym wskazanym przez Ciebie. Poznaj naszą ofertę hostingu oraz rejestracji domeny.

Twoja strona internetowa będzie wstępnie przygotowana do pozycjonowania w wyszukiwarce Google, zbudujemy przyjazne przeglądarkom adresy url. W naszej ofercie znajdziesz także pozycjonowanie stron internetowych na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe. U nas płacisz wyłącznie za efekty - tylko gdy Twoja strona będzie w top 10 Google.

By zapewnić Tobie kompleksową obsługę oferujemy również projektowanie logo, wizytówek i ulotek.

Nasz adres

Agencja Interaktywna Profito S.C.

ul. Rubież 46
61-612 Poznań

Wycena

Opisz nam swoje potrzeby i oczekiwania.
Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.
×
Cookies
Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (ciasteczka). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.