Menu Zamknij
webdesign

Daj się poznać z dobrej strony, a zdobędziesz klientów i wyprzedzisz konkurencję.

Analiza
Design
wdrożenie

webdesign

Tworzenie stron internetowych

Dedykowany sklep internetowy z indywidualną grafiką
strona www
Wymarzona szata graficzna, potrzebne podstrony z informacjami dla klientów, galeria zdjęć, blog/aktualności, system rezerwacji, katalog produktów, formularz kontaktowy.
strona plus sklep
Połączenie atrakcyjnej wizualnie strony www firmowej ze sklepem internetowym. Pozwala zaprezentować działalność przedsiębiorstwa oraz prowadzić sprzedaż w Internecie.
Sklep internetowy PrestaShop
Wiele możliwości. Jedna strona www.

CMS

Co to oznacza dla Ciebie? Wygodę zarządzania treścią na stronie, aktualizację oferty, prowadzenie bloga i galerii.

Łatwa obsługa

Nie musisz znać html czy innych technologii informatycznych. Wszystko będziesz edytować w prostym systemie CMS WordPress.

Elastyczność

Modułowa struktura pozwala na rozbudowę strony www w przyszłości wraz z rozwojem firmy. Do tego strona jest responsywna.

Funkcjonalność

Zapewniamy kompleksową obsługę firm z różnych branż. Zawsze staramy się znaleźć najlepszą drogę do zaprezentowania oferty.

Wygoda i oszczędność

System zarządzania treścią to oszczędność czasu i pieniędzy. Ty i Twoi pracownicy z łatwością poradzą sobie z dodawaniem treści.

Dostępność

Dzięki responsywnemu panelowi zarządzania możesz edytować stronę korzystając z dowolnego urządzenia, w dowolnym miejscu.

PROJEKTUJEMY STRONY WWW, GDZIE FUNKCJONALNOŚĆ I DESIGN ŁĄCZĄ SIĘ W PERFEKCYJNĄ HARMONIE. DBAMY O BUDOWĘ SPÓJNEGO WIZERUNKU FIRMY, ISTNIENIE W ŚWIADOMOŚCI KLIENTÓW.

Zastanawiasz się jak zdobyć nowych klientów? Atrakcyjna wizualnie strony internetowa pomoże Ci w tym. Jeśli chcesz rozreklamować swoje usługi w okolicy lub docierać z ofertą na terenie całego kraju to strona www jest najskuteczniejszą metodą.

Zainteresowany?

Wypełnij krótki formularz, a przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Responsywna

Na jakim urządzeniu potencjalni klienci najczęściej będą wchodzić na Twoją stronę? Tak, na smartphonie.

INTUICYJNA

Zwracamy szczególną uwagę na przejrzystość nawigacji, użyteczność i funkcjonalność dla odwiedzających Twoją stronę www.

Zalety sklepu PrestaShop

ATRAKCYJNA

Klient z przyjemnością się po niej porusza i chętnie się do niej powraca w przyszłości. Strona posiada czytelną i atrakcyjną prezentacje oferty.

Sprawdzona

Tworząc stronę wdrażamy świetnie znany i łatwy w obsłudze system CMS WordPress. Przekonała nas prosta obsługa i szybkość działania.

A ponad to

Zlecając nam wykonanie strony www otrzymujesz wsparcie na każdym etapie. Przed rozpoczęciem prac omówimy Twoje potrzeby, doradzimy najlepsze rozwiązanie. Nie tylko stworzymy stronę www, ale uzupełnimy wszystkie treści na podstronach.

logo i domena

Wiemy jak ważne jest budowanie własnej marki, dlatego dbamy o spójny wygląd całej identyfikacji wizualnej. Zaprojektujemy logo, dzięki któremu będziesz się wyróżniał. Nie musisz szukać, gdzie kupić domenę i jaki wybrać najlepszy hosting. Wszystko zamówisz u naszego partnera – firmy lh.pl.

Marketing

Stworzona przez nas strona www jest zoptymalizowana pod pozycjonowanie, posiada przyjazne adresy URL, dostęp do wielu narzędzi SEO. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami od marketingu internetowego, którzy poprowadzą Twoją stronę na pierwsze pozycje w Google.

Prowadzenie strony

Na pewno z łatwością poradzisz sobie z edycją treści na stronie, jednak jeśli chciałbyś ten czas przeznaczyć na rozwój swojego biznesu, my możemy się zająć aktualizacją strony. Oferujemy stałą opiekę techniczną. Możesz wybrać pakiet, który będzie optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb.

jeszcze kilka zalet

tworzenie stron internetowych

Prowadzenie bloga

Z aktualnościami z życia firmy, nowościami branżowymi, poradami dla klientów, blogi kulinarne.

Galerie

Rozbudowane portfolio realizacji, liczne zdobyte certyfikaty. Wszystko dobrze usystematyzowane.

Katalog produktów

Kolekcje, zdjęcia i opisy produktów dla klientów hurtowych lub detalistów. Cenniki usług.

Sklep online

Możliwość szerokiej prezentacji działalności firmy, ogłoszeń i wydarzeń w połączeniu strony ze sklepem online.

Odpowiedzi na popularne pytania

Naszymi klientami są najczęściej małe 1 – 10 osobowe firmy, dlatego cena jest przystosowana do ich możliwości.

Prostą stronę do 10 podstron jesteśmy w stanie przygotować w około 1 – 2 tygodnie. Strona www jest od razu gotowa do publikacji. Jeśli dostarczysz nam treści o nic już nie musisz się martwić. Uruchamiamy stronę, a Ty zdobywasz nowych klientów.

Tak. Strony www tworzymy z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią czyli CMS (ang. Content Management System). Nie wykluczone, że słyszeliście o WordPress. Właśnie na nim budujemy strony. Tutaj będziecie mogli edytować treści, dodawać zdjęcia, tworzyć nowe podstrony. Nie wymaga to żadnej wiedzy informatycznej. 

Zaczynamy od ustalenia jakie funkcje potrzebujesz na stronie, a jakie w sklepie. Gdy już je znamy, wtedy dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Zawsze jest to WordPress z Woocommerce lub PrestaShop. 

Tak. WordPress jest prostym w obsłudze systemem, a dodatkowo otrzymasz od nas krótką instrukcję z wyjaśnieniami najważniejszych funkcji czyli jak edytować treść podstrony, jak dodać nową podstronę. Jeśli miałbyś pytania to opisz nam je w mailu, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć. Nie masz czasu zajmować się stroną? Nie ma problemu. Możesz u nas zamówić opiekę nad stroną w ramach, której będziemy aktualizować jej zawartość, dodawać nowe zakładki, funkcje, prowadzić bloga.

Jedyne koszty to domena i hosting. Domena to adres Twojej strony w przeglądarce – dobrze, jeśli jest on spójny z nazwą firmy lub prowadzoną działalnością. Hosting to miejsce na serwerze, gdzie umieszczona jest strona, by była widoczna w internecie. Obie opłaty są roczne.

Pomoc

Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Skontaktuj się z nami.