Menu Zamknij

U nas zamówisz nowy szablon Allegro

Od pewnego czasu Allegro sukcesywnie wprowadza zmiany w wystawianiu aukcji. Allegro przestawiło ścisłe wytyczne odnośnie opisów Allegro. Przy wystawianiu ofert nowy szablon Allegro dotyczy już wszystkich użytkowników. Poprzednie szablony na trwających aukcjach według zapowiedzi niedługo przestaną działać.

Niezawodny sposób na biznes w sieci

Oprogramowanie

Klienci coraz częściej są zaskoczeni, gdy próbują wystawić aukcję ponownie lub dodać nowy produktu. W Allegro nie będzie już szablonów html.

W odpowiedzi na liczne zapytania przygotowaliśmy ofertę projektowania nowych szablonów Allegro bez kodu html. Atrakcyjne, profesjonalne i responsywne. Tutaj poznasz szczegóły naszej oferty..

Zmiany dotyczą budowy i wyglądu opisu produktu oraz prezentowania informacji dla kupujących o dostawie i płatności, gwarancji, reklamacjach, zwrocie i o sprzedaży. Teraz te informacje usystematyzowane są na końcu akcji w odpowiednich zakładkach. Oddzielenie warunków transakcji ma pomóc kupującym w ich odnalezieniu, a sprzedającym ułatwić zarządzanie aukcjami.

Zastanawiasz się co zrobić by Twoje aukcje były nadal interesujące i zachęcały do kupna? Mamy na to rozwiązanie. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Tobie naszą propozycję.

Stworzone przez nas szablony aukcji prezentują Twoją firmę – logo, baner, informacje jakie chcesz przekazać kupującym ubrane w ładną grafikę. Opiszemy Tobie jak zaprezentować opis produktu, dzięki czemu aukcje będą nowoczesne i czytelne.

Nowe przepisy Allegro mają też na celu zwiększenie bezpieczeństwa – wszystkie podstrony serwisu będą szyfrowane https. Dotychczas było bardzo wiele linkowań z http. Teraz wszystkie zdjęcia i opisy będą znajdować się wyłącznie na serwerach Allegro.