Menu Zamknij
Kontakt

Zapytania dotyczące oferty i wyceny

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przygotowaniem oferty i realizacją usług. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Profito. Wysyłając wiadomość akceptujesz politykę prywatności.

  Dane rejestracyjne firmy:

  Profito

  Krzyszkowo ul. J. Wybieckiego 11

  62-090 Rokietnica – Poznań

  NIP: 852-189-67-30

  E-mail:

  info@profito.pl

  Telefon:

  +48 695 666 965

  Numer konta bankowego:

  PL 42 1140 2004 0000 3502 3567 2987

  Odpowiedzi na popularne pytania

  Cena stworzenia sklepu internetowego wynosi od 1800zł. Oferujemy szybkie przygotowanie sklepu na gotowym szablonie lub wdrożenie spersonalizowanej szaty graficznej. Poznaj cennik wykonywania sklepów internetowych. Twój sklep sprosta Twoim wymaganiom, ponieważ wykorzystywana przez nas PrestaShop to nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie.

  Strona, która zaspokoi potrzeby większości małych firm kosztuje 2000zł. W tej cenie jest aż do 10 podstron, baner rotacyjny, formularz kontaktowy. Oczywiście wykonujemy również większe strony www z różnymi funkcjami odpowiednimi do Twojej działalności. Więcej informacji na temat cen przygotowania strony znajdziesz tutaj.

  Oferta jest prosta – szablon eBay 800zł, a sklep eBay – 1400zł. Przeczytaj co zawiera dany pakiet. Tworzone przez nas szablony zwiększają atrakcyjność Twojej oferty, spełniają wymogi eBay, są responsywne, dzięki czemu Twoi klienci mogą kupować na Twoich aukcjach przy użyciu smartphonów.

  Pomoc

  Zainteresowała Ciebie nasza oferta? Skontaktuj się z nami.

  Oferta

  INTERNET SIĘ CIĄGLE ZMIENIA I ROZWIJA. NIE ZOSTAWAJ W TYLE.

  STRONA INTERNETOWA

  Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich firm, które chcą rozpocząć reklamę swojej firmy w internecie lub odświeżyć już istniejącą stronę www, zbudować ją od początku w najnowszej dostępnej technologii, unowocześnić jej wizerunek zgodnie na aktualnymi trendami w internecie.

  Tworzymy strony tak, by były proste w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników. Dobieramy rozwiązania tak, by zapewnić możliwość rozbudowę strony, gdy będą rosły Twoje potrzeby w przyszłości.

  Wykonujemy zaawansowane strony www, dzięki ogromnemu wachlarzowi dostępnych funkcji – od bloga, przez katalog produktów, po systemy rezerwacji i sklepy. Możesz zaprezentować swoje realizacje w galerii zdjęć, zachęcić klientów do udziału w akcjach organizowanych przez firmę, dzięki kalendarzowi wydarzeń, przedstawić cennik usług w interaktywnych tabelach, zabrać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na aktywnej FAQ oraz komunikować się z klientami przez Live Chat.

  SKLEP INTERNETOWY

  Bez względu na to czy dopiero wkraczasz na rynek e-commerce i potrzebujesz sklepu, z którego obsługą łatwo sobie poradzisz czy masz już duże doświadczenie w e-handlu i sprecyzowane wymagania, u nas znajdziesz to czego potrzebujesz. Od podstawowych funkcji po zaawansowane moduły.

  Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów na PrestaShop.  Analizujemy Twoje potrzeby związane z funkcjonalnością sklepu i wybieramy najlepsze dla Ciebie oprogramowanie.

  Budujemy sklepy internetowe, które posiadają funkcje typowe dla wszystkich sklepów, jak i te niestandardowe, rzadziej spotykane, typowe dla danej branży. Nasze doświadczenie w programowaniu pozwala nam sprostać każdemu wymaganiu. Znamy się na tworzeniu zaawansowanych wyszukiwarek np. popularnych w branży motoryzacyjnej, systemów rezerwacji np. w hotelarstwie, kreatorów/konfiguratorów spersonalizowanych produktów np. stolarki okienne lub branży modowej, narzędziach marketingowych, takich cross i up selling.